...نقش عشق و آرزو...

ساعت 2:10 دقیقه بعد از نیمه شبه و بی خوابی زده به سرم. یه کم از بعضی آدمها دلگیرم. آدمایی که منو به خاطر خودشون می خوان نه به خاطر خودم! حتما برا همه پیش اومده.یه وقتایی هست که دوست داری یکی هولت بده تا مطمئن شی که تصمیمت درسته... یه وقتایی که خودت به خودت شک می کنی... که داری راهو درست می ری یا نه... که می خوای مطمئن بشی که بهترین کارو کردی... این جور موقعها به شدت به اطرافیانت نیاز داری. به اینکه تاییدت کنن.... همراهیت کنن...حمایتت کنن... تشویقت کنن... اصلا هیچ کدوم اینا که گفتم نه... فقط انرژی منفی نفرستن... اما...دارم سعی می کنم که بهشون فکر نکنم ولی یه کم سخته!

پ.ن : بعد از یه هفته گوش کردن به ترانه های شش و هشتی، گوش کردن به یه کاست با صدای جاودانه استاد بنان که از یه دوست هدیه گرفتی اش، بهرین نواهای دنیاست.... "آمد اما در نگاهش آن نوازشها نبود... چشم خواب آلوده اش را مستی رویا نبود..."

بعدا نوشت: دیشب یادم رفته که رو آیکون انتشار کلیک کنم! سوتی دادم!

 

/ 5 نظر / 11 بازدید
فرا

این حرفت رو دوست داشتم که می‌گی تو رو برای خودشون میخوان نه خودت. بهشون فکر کن، اما تصمیمی که میدونی درسته بگیر. من همیشه به خودم می‌قبولونم که هیچکس صددرصد درست نمی‌گه. مهم اینه که در آینده از تصمیم امروزت پشیمون نباشی.

محمد

فکر کنم ما همیشه به حمایت شدن نیازمندیم . حرف دیروز و امروز نیست ....

یواش

سلام مریم ازین به بعد متاسفانه بیشتر میشه ! هر چی میری جلوتر فشار قوی تر میشه ! ...میرسی به جایی که اگه کسی تاییدت کنه ، حمایتت کنه ، کمکت کنه و ...باورت نمیشه ! ... به شکل یه طنز می بینیش ! امیدوارم قوی و با استقامت باشی ، صراط المستقیم همینه ! ...

یواش

سلام مریم پس به خاطر اینه که منو دیگه نمی خونی !!!...

یواش

سلام مریم شوخی کردم ، می دونم این انتظار زیادیه که شما برام کامنت بذارین !...ولی اگه واقعا گاهی منت می ذارین سرم و می خونین منو یه شکلک هم برام بذارین کافیه ! نمی خواد نظر بدین !... [شرمنده][شرمنده][شرمنده][شرمنده][شرمنده]