ازهر دری... از همه چیز

 • پلکهام مثل دو قطب آهن ربا شده اند. همش خوابم می یاد!
 • پنجره اتاقمو بازکردم تا بوی بهار بیاد جای بوی گند عرق رو که تواتاق پیچیده بگیره! کارمندای عزیز عاجزانه تقاضا می کنم یک روز در میون دوش بگیرین و لباساتون رو عوض کنین!
 • از کوسه هایی که هر روز رنگ عوض می کنن بدم می یاد! از بازی کثیف سیاسی بیشتر!
 • طبق گفته ا.ن. من به عنوان کسی که تو خونه کامپیوتر دارم تجملاتی زندگی می کنم! احتمالا واسه این تجملاته که دارم با این جسم ناقص هر روز از صبح تا غروب مثل سگ جون می کنم!
 • چرا امسال برف نیومد؟!!! من دلم بدجوری هوس یه روزبرفی کرده!
 • آدمها چقدر راحت از رو هم رد می شه! فقط واسه رسیدن به هدفهای کوچولوشون!
 • چرا شیلی یه بار دیگه لرزید؟!!!! یه بار می یومدی الک می کردی تموم می شد می رفت! آخه چرا اینجوری!
 • به خودم قول داده بودم که اصلا دنبال اخبار سیاسی نباشم ولی آخه مگه می شه ساکت موند! مجازات اعدام فقط برای سنگ پرت کردن!! یکی نیست به این آمریکاییها بگه به شما چه؟
 • چرا هیچ خبری از مجید دری نمی شه! نگران خبر جدیدم!
 • حیف شد که این کلمه "پاس ور" منتفی شد. کلی می تونستیم بخندیم! فکر کن اگه پلیسها می شدن "پاسور" شاه و بی بی و.... کی می شدن!
 • از طرف یک خود کار درست بین دولتی: ببینید ما چقدر زرنگیم! 80 لیتر سهمیه بنزین نوروزی بهتون دادیم و 60 لیتر از سهمیه سه ماهتون کم کردیم.... به حسابی 4 تا  60 لیتر می شه 260 لیتر... یعنی در کل 80 تا دادیم و 260 تا گرفتیم...180 لیتر می شه 5/1 سهمیه ... هیچکی هم نفهمید!!!!!!!!!!!... تازه این مساله نشون می ده که غرب چقدر در تحریم بنزین علیه ایران منزوی شده!! ... روی غربیها کم شده الان!

آگهی تبلیغاتی: ساخت تونل 30 میلیارد تومانی یک بار مصرف در کمترین زمان به نام شما با ضمانت فروپاشی در اولین عبور!!!!!!!!

 • دیروز به عنوان یه زن بازهم به من بی احترامی شد و من چاره ای ندارم جز اینکه به در و دیوار گیر بدم! با کسب اجازه از مذهبی های عزیز می خوام چند تا فحش آبدار نثار اون احمقی کنم که نماز می خونه و روزه می گیره ولی تو جلسه حواسش بیشتر از چرت و پرتهای رد و بدل شده به .... بود. آخه آشغال عوضی، تو که عقاید مذهبیت بهت اجازه نمی ده که قبل از ازدواجت با یه دختر رابطه داشته باشی چرا زن نمی گیری؟  اصلا نگران نباش!!اون چیزی که تو دنبالشی همه دارن! همچین با مظلومیت می گه که به دخترها نمی شه اعتماد کرد که آدم فکر می کنه خودش چه فرشته ایه!!!!!!!!! به دخترا نمیتونی اعتماد کنی؟ نگران نباش!!! فکر کردی همه مثل خودت مریضند!

 

پ.ن.: یه جایی خوندم که چرت و پرت گفتن باعث افسردگی می شه. با این همه نمی دونم چرا دارم چرت و پرت می گم!!!

پ.ن.: آگهی تبلیغاتیم هیچ ربطی به تونل بزرگراه پردیس نداره!!

/ 2 نظر / 8 بازدید
مینا

هر روز به عنوان زن به ما بی احترامی میشه . تقریبا هر وقت برم بیرون انواع و اقسام متلکها رو میشنوم . و این به قول تو مذهبی ها از همه بدتر هستند . کسانی که فقط جانماز آب میکشن و ادعای دین و ایمان میکنن . وقتی حواست نیست طوری نگاه میکنن که انگاری تو رو دارن لخت میبینن . و همین مردهای حقیر زن رو به هیچ حساب میکنن . ذهنشون بیماره . و از زن فقط یک چیز بلد هستن و به دنبال روابط جنسی هستند . همه قوانین توی کتابهاشون هم در مورد همین موضوعه و راهکارهای انجام این مسئله .

اسماعیل

نوشته ها وقتی پراکنده میشن که ذهنمون پراکنده باشه... پیشنهاد میکنم....برای آرامش یه موسیقی دوست بدین....چیزی که دوستاتون ازش محروم هستند.....